Skip to content

Your cart is empty

Continue shopping

Your cart

Loading...

Subtotal

$0.00 USD

Taxes and shipping calculated at checkout

Free shipping when you spend $100+

  • shop
    • shop all
    • bundles
    • all tallow products
    • all raw honey products
    • face
  • our story
  • info
    • our journal
    • f.a.qs
    • where to shop honeybee hippie
    • wholesale
  • Pinterest
  • Instagram
  • TikTok

Honeybee Hippie

  • shop
    • shop all
    • bundles
    • all tallow products
    • all raw honey products
    • face
  • our story
  • info
    • our journal
    • f.a.qs
    • where to shop honeybee hippie
    • wholesale
Cart

meet your new skin.

shop now

featured products

  • magnesium butter

    magnesium butter

    magnesium butter

    Regular price $38.00
    Regular price Sale price $38.00
    Unit price /  per 
  • hibiscus & honey tallow lip butter

    hibiscus & honey tallow lip butter

    hibiscus & honey tallow lip butter

    Regular price $13.00
    Regular price Sale price $13.00
    Unit price /  per 
  • natural mama tallow butter

    natural mama tallow butter

    natural mama tallow butter

    Regular price $28.00
    Regular price Sale price $28.00
    Unit price /  per 
  • california sunshine - tallow oil

    california sunshine - tallow oil

    california sunshine - tallow oil

    Regular price $58.00
    Regular price Sale price $58.00
    Unit price /  per 
  • miracle mud

    miracle mud

    miracle mud

    Regular price $24.00
    Regular price Sale price $24.00
    Unit price /  per 
  • herbal infused raw honey mask

    herbal infused raw honey mask

    herbal infused raw honey mask

    Regular price $20.00
    Regular price Sale price $20.00
    Unit price /  per 
  • butterfly hydrosol

    butterfly hydrosol

    butterfly hydrosol

    Regular price $30.00
    Regular price Sale price $30.00
    Unit price /  per 
  • herbal infused castor oil packs

    herbal infused castor oil packs

    herbal infused castor oil packs

    Regular price From $16.00
    Regular price Sale price From $16.00
    Unit price /  per 

Join our Honeybee Hippie Family for 10% off your first order

  • Instagram
  • TikTok
  • Pinterest
© 2025, Honeybee Hippie Powered by Shopify
  • Refund policy
  • Privacy policy
  • Terms of service
  • Shipping policy
  • Contact information
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.